Kwiatek rękawiczki i spr

POSTAW NA PROFESJONALIZM 

Nasze środki czystości i sprzęt do sprzątania staramy się tworzyć w taki sposób, by sprawdziły się w każdym pomieszczeniu i dla najbardziej wymagających powierzchni. Swoje produkty kierujemy głównie do firm sprzątających, jednak możemy również zaproponować indywidualne warunki zamówienia. Dla ułatwienia wyboru środków czystości najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb, w naszej ofercie zamieściliśmy karty charakterystyki i szczegółowe opisy produktów.

JESTEŚMY Z WAMI OD LAT

Produkty firmy Stocker od lat używane są w polskich domach. Dzięki naszej szerokiej ofercie i najwyższej jakości klienci od wielu lat wracają do nas.

ZAPEWNIAMY SPRAWDZONE PRODUKTY W ATRAKCYJNYC CENACH

Nasza hurtownia środków czystości Stocker powstała dla zapewnienia higieny nawet w najbardziej wymagających miejscach. W ofercie posiadamy sprawdzone produkty wysokiej jakości sprzedawane po atrakcyjnych cenach.

 

Zmiatanie podłogi.
Mycie podłogi

OGROMNY ASORTYMENT

Posiadamy preparaty do czyszczenia, pielęgnacji, impregnacji, a także usuwania osadów. Sprawdzą się nie tylko do cotygodniowego sprzątania w domu, ale przede wszystkim znajdą zastosowanie w czyszczeniu niewielkich biur, dużych firm i przedsiębiorstw przemysłowych. Ponadto posiadamy w ofercie papiery toaletowe, różnego rodzaju ręczniki oraz chusteczki higieniczne. Wśród sprzętu do sprzątania znajdą Państwo bogaty wybór mopów, ścierek, zmywaków, worków na śmieci oraz szczotek do sprzątania.

 

GWARANTUJEMY WYSOKĄ JAKOŚĆ W KORZYSTNYCH CENACH

Nasza hurtownia środków czystości Stocker powstała z myślą o zapewnieniu higieny nawet w najbardziej wymagających miejscach. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty najwyższej jakości, dostępne po atrakcyjnych cenach.

Wycieranie kurzu